Kurum Hakkında

Temellendirmeler ve Teknolojiler.

Biten projeler aslında, yaptığımız büyük eksikleri görmemizi sağlıyor.

Projeler insan gibidir. Düşünülür, ortaya çıkarılır, büyütülür ve ölür. Yazılım ve tasarım projelerinin tek farkı; sürekli güncel tutulduğu takdirde yorulmaz, yıpranmaz, eskimez ve ölmez. Tam bu noktada Akın Dizayn olarak biten işlerin güncellenmesi ve sürdürülebilir bir ölçeğe taşınmasında Mühendislik alt yapısı kullanıyoruz.

Lisanslar ve Mevzuata Bakışımız

Projelerde fikir ne denli önemliyse yasal prosedürler ve mevzuatlarda bir o kadar önem taşıyor. Büyümek isteyen projeler, web siteleri, mobil uygulamalar titizlilikle bu temellendirme kapsamında düşünülmelidir. Akın Dizayn olarak Müşteri-Akın Dizayn ve Akın Dizayn-Proje lokomotifini özenle hazırlanmış sözleşmeler ve şartnameler altında gerçekleştiriyoruz.

Markalara Yaklaşımımız

Müşterilerin hayallerini iyi analiz ediyoruz. Firma veya markanın ölçeğine bakmadan hepsine aynı fikir, sanat, yazılım ile yaklaşmayı ilke haline getiriyoruz. Diyoruz ki işin karşılığı para değil. İşin karşılığı Kazan-Kazan. Müşterilerimizin isteklerini ön plana almakla beraber bizim fikirlerimizin müşteriye beyan edilmesinde çekimser kalmayı tercih etmiyoruz.

Teslimat Süreleri

İş dünyasında vakit=nakit olarak nitelendirilir. Akın Dizayn'ın mali çalışma prensiplerinde sürümden kazanma stratejisi hiç olmamıştır. Biz vizyoner müşterilerle tam hizmet verme amacıyla işler yürütmekteyiz. Bu yüzden sözleşmelerimizde belirlediğimiz zamanları iş yoğunluğumuz ve iş kapasitemize göre belirliyoruz.

Bünyemizdeki İş Kolları

Web Tasarımları

Modern çizgiler ve arama motorlarında sonuçlar üreten kurumsal ölçekte tasarımlar ve yazılımları yapmaktayız. Rakiplerinize benzer değil onların size benzemesini yeğleriz.

Mobil Uygulamalar

iOS ve Android uyumlu mobil uygulamalarınızı yüksek performansı göz önünde bulundurarak geliştiriyoruz. Bir projeniz varsa geç kalmayın, harekete geçin!


ERP ve CRM Çözümleri

Odoo, tüm şirket ihtiyaçlarınızı karşılayan açık kaynaklı iş uygulamaları paketidir: ERP, CRM, Muhasebe, Envanter, Satış Noktası, Proje Yönetimi, Üretim Yönetimi, Stok, İnsan Kaynakları Yönetimi vb.

Yazılım Projeleri

Web Yazılımları, masaüstü yazılımlar, mobil uygulamalar veya endüstriyel yazılımlar konusunda bünyemizde Bilgisayar Mühendisleri ile çözüm üretmekteyiz.

Sosyal Medya

Web siteniz hergün ziyaret edilmeyebilir ama unutmayın sosyal medyaya hergün defalarca giriş yapıyoruz. Tam bu noktada profesyonel olarak yönetilen facebook, instagram ve twitter hesapları sizin marka değerinizi ve gelirlerinizi arttırmanın odak noktasıdır.

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve arayüz çalışmaları ile dijital reklamcılık konusunda faaliyetlerimizi müşteri feedbackleri ile gerçekleştiriyoruz.