Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Kocaeli Web Tasarım Firmalarını Seçme

Size önerdiğimiz kocaeli web tasarım firmaları

Evet başlıktan da anlaşılacağı gibi bir web tasarım ve firması arıyorsanız yapmanız gerekenleri size sıralayacağız. Her ne kadar fiyatı göz önünde bulundursanız da gerçekten fayda görmek istiyorsanız dikkat etmeniz gerekenleri yazacağız.

  • 1) En önemli konu sektörde fiziksel bir yeri olan firmalardır. Çünkü web tasarım konusunda muhatap bulmak ve sonraki yıllarda sitenizin kapanıp gitmemesi için vergiye tabi bu işe yatırım yapan bir firma seçmeniz öncelikli hedefiniz olmalıdır.
  • 2) Kendi sektörünüzle alakalı iş yapmış bir tane bile olsa bu konuda referansı olmasına dikkat edin. Çünkü her sektörün kendi içinde bir tılsımı vardır. Örneğin turizm ve taşımacılık sektöründe hizmet veren bir firmada siyah renkler kullanılmaz. Daha iç açan kan dolaşımını hızlandıran bir tasarım seçilmelidir. Huzuru ve eğleneceğini hisssettirmeniz lazımdır. Tamda bu noktada siz sektörü iyi bilsenizde web tasarımcınız da bunları bilerek size tasarımlarını ve yazılımlarını getirmesi gerekmektedir.
  • 3) Mutlaka ama mutlaka sözleşme veya bir protokol ile çalışın. Size korkutucu gelmesin. Sözleşme yapmak demek işinizi garanti altına almak demektir. Farz edin ki bir freelance öğrenciye iş yaptırdınız. Her şey güzel ilerliyor. Daha sonra bir şeyler istediniz ulaşamadınız. Öğrenci bir yere girmiş çalışıyor sizle ilgilenemiyor. Bu durumda ki mağduriyetiniz onun için telefonu açmamakla bitecektir ama sizin için tekrar bir web tasarımcı veya yazılımcı bulmakla süreçleriniz devam edecektir.
  • 4) Kesinlikle komşunun oğlunu tercih etmeyin  veya akrabada olur  maliyetten kaçıyım derken markanızı gülünç durumlara düşürebilirsiniz
  • 5) Özel yazılım yapan firmaları tercih ediniz. Hazır sistemler Wordpress gibi sistemler her ne kadar güzel densede size özel dikilmiş bir kıyafet gibi kesinlikle olmayacaktır. Bu noktada Kocaeli web tasarım firması akın dizayn işinizi çözebilir.
  • 6) Domain ve hosting bilgilerini mutlaka yedek olarak kendi hesabınızda barındırın.
  • 7) Kopyala yapıştır ile kesinlik ama kesinlikle başka firmalardan sitenize yazılar kopyalatmayın
Bu yazımızda dikkat edilmesi gereken hususlara değindik. Hoş çakalın