Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım Yapan Firmalar

Bilgisayar ile tanıştık. Ve çok sevdik. İnternetin ülkemize girişi ve kısa zamanda yüksek hızlara ulaşması açıkçası bizi çok heyecanlandırdı. Firma kurucumuz bilgisayar sevgisini tescillemek adına Bilgisayar Mühendisliği okumaya karar verdi ve mesleğini diploması ile tescilledi. Bu süreçte firmamız çekirdek bir ekip kurmak için en temel adımları atmış oldu ve şuan çekirdek dediğimiz kadromuz sektörde alanlarında bahsi geçen nadir insanlar oldular. Başarımız olarak tanımladığımız müşteri portfoyümüz bizlere güç vererek ilham kaynağımız oluyor. .

Hedeflerimiz büyük. Güzel ülkemizin zenginliklerine teknoloji zenginliği katmak en büyük gayemiz. Bu hedefin Ulaşılması için gerekli olan bilgi, tecrübe, donanım ve tabii ki dürüstlük ilkeleriyle kendimizi besliyor ve büyüyoruz. Web yazılımı olarak çıktığımız bu yolda; e-ticaret projeleri, sosyal mecralar ve mobil uygulamaları da bünyemize Katarak kurumunuzun ihtiyacı olan çok özel işlerde sizi yalnız bırakmamaya karar verdik. Sizlere güzel projelerinizde Mutlu sonuçlara ulaşacağımızın garantisini en baştan vermek isteriz.

Kocaeli Web Tasarım konusunda açıkcası şüphelerimiz vardı. Doğru bölge mi doğru vizyoner firmalar mı diye. Sonra baktık ki ülkemizin kalkınması ve gelişmesinde büyük rol oynayan Kocaeli bizi mutlu etti. Sanayi ve üretimin lideri olan Kocaeli ; web tasarım ve kurumsal yazılım konularında gerçekten inovatik düşünceleri olan bir toplum.

Web siteleri genel olarak KOBİlerin tanıtımlarını yayınlamak için kullandıkları bir kanal oluyor. Akın Dizayn ise tam bu noktada Kocaeli Web Tasarım firması olarak taşın altına elini koymaya başladı. Sadece tasarım yapmak değil kullanışlı web siteleri yapmak ve gerçekten doğru hedef kitleye ulaşmak ulaştırmak yaptığımız işlerin genel gayesi olmaktadır.